Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує 13.08.2018

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

 

При розгляді заяв та відповідних документів гр…., гр….., які проживають за адресою: м.Київ, вул…., кв….. встановлено, що гр…. бажає подарувати 1/4 частину квартири за адресою: м. Тернопіль, вул….., кв…. на ім’я малолітньої дитини …., ….2014р.н.

Квартира за адресою: м. Тернопіль, вул….., кв…. належить на праві приватної спільної часткової власності ….., …., …., …. на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 19.03.2004р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Радомською І.А. за реєстром №1880.

Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр….. дозвіл на укладання договору дарування 1/4 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…. на ім’я малолітньої дитини …, ….2014р.н.

2.Надати гр….., гр….. дозвіл на підписання договору дарування 1/4 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…. від імені малолітньої дитини …, …..2014р.н.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.