Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1680га адресою вул. Д. Лук’яновича, 8 ПП «Автоленд - Тернопіль»

 

Розглянувши звернення приватного підприємства «Автоленд - Тернопіль», керуючись ст. 12, 123, 124 Земельного Кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл приватному підприємству «Автоленд - Тернопіль» (код єдрпоу 37198750) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1680га, в оренду терміном на п’ять років, для обслуговування частини нежитлової будівлі, виробничого корпусу №1 під літ.»О» за адресою вул. Д. Лук’яновича, 8.

2.Зобов’язати приватне підприємство «Автоленд - Тернопіль» в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п. 1 даного рішення, на розгляд міської ради.

Поіменне голосування