Тернопільська міська рада інформує

 • Video
  Тернопільська міська рада інформує

Актуальні пропозиції на вересень-листопад

 • Бізнес-саміт Шовкового шляху 2018

15-17 жовтня 2018 року, м. Чжанцзяцзе, провінція Хунань, КНР

Саміт організовується спільно з Міжнародною Торговою Палатою Китаю, муніципальним урядом Чжанцзяцзе, Китайською асоціацією дружби, Підкомісією з сприяння міжнародній торгівлі провінції Хунань Китайської ради та Міжнародною торговельною палатою Шовкового шляху.

 • Міжнародна китайська імпортна виставка

5-10 листопада 2018 року. м. Шанхай, КНР

Основною метою виставки є презентація туристичного потенціалу

регіону.

Китайська міжнародна імпортна виставка буде складатися з трьох основних частин:

 • Павільйон на якому будуть розміщуватись національні стенди країн. Його мста - не презентація основних досягнень країн у сферах торгівлі та інвестицій та представлення унікальних товарів та послуг.
 • Тематичні павільйони для участі підприємств: - павільйони, які присвячені товарам за наступними напрямами: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова  та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція; - павільйон, який присвячений послугам за наступними напрямами: туристичні послуги, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, послуги та аутсорсинг.
 • Міжнародний торговельний форум “Hongqiao” в рамках виставки, проведення якого заплановано на 5 листопада 2018 р

Перший форум та виставки регіонів України та Республіки Білорусь

25-2.6 жовтня 201Н року у м. Гомель, Республіка Білорусь

Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь за участю президентів обох країн та під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь. Мстою форуму с представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

 • III Український форум Шовкового шляху

16 листопада 2018р. м. Київ

Форум створить виняткові можливості для представників урядових, парламентських і ділових кіл поглибити діалог, залучити інвестиції та реалізувати конкретні проекти в аграрній, енергетичній, транспортно - інфраструктурній сферах.

В рамках налагодження українсько-китайської співпраці, Асоціація надає 50% знижку па придбання квитків для представників бізнесу.

 • II Європейський тиждень інновацій

І '1-2! вересня 2018 р.

Тематика: співпраця науки і бізнесу в сфері інновацій

Цьогорічна подія охопить 3 напрямки: біоінновації, економіка , медицина , в рамках яких відбуватиметься дебати про роль інновацій, крос - секторальних технологій.

Па Європейському тижні інновацій передбачаються різноманітні зустрічі, адже захід організовують спільно з XV Люблінським фестивалем науки наука для бізнесу: відкрита лабораторія, форум молодих науковців, площа стартапів.

 • Економічний форум в Криниці

4-6 вересня 2018 року

Тема Форуму - „Європа спільних цінностей чи Європа спільних зацікавленостей?”.

Дебати будуть сконцентровані на ключових питаннях: міжнародна політика, інвестиції та розвиток, макроекономіка, бізнес та менеджмент, інформаційна безпека, нова економіка, суспільство, безпекова політика, енергетика, інновації, охорона здоров'я, Європа та світ, форум регіонів тощо.

На форум діє двоетапна реєстрація. Представники бізнес-структур додатково зобов’язуються конференційною оплатою  (400€)

І проживання в готелі за власний рахунок 290€-Ч50€ друга особа = 440 € при поселенні у двомісному номері.

 • VII Конгрес Ініціатив Східної Європи

24-25 вересня 2018 року

Місце зустрічі фахівців-практиків транскордонної співпраці, платформа для діалогу представників культури, мистецтва, місцевих органів влади та самоврядування

Також відбудеться Форум партнерів для налагодження нових партнерств та спільних проектів розвитку та Біржа грантодавців.

10 програмних ліній: спадщина і примирення, наука та освіта, культура, рівність, туризм, локальна демократія, регіональне партнерство, інновації та бізнес.

 • Бізнес-місії з підприємцями в рамках Днів Індії та Днів Ізраїлю в Тернопільській області

Вересень 2018 року

В рамках відзначення Днів Індії та Ізраїлю в Тернопільській області заплановано проведення бізнес місій іноземних компаній з зацікавленими суб'єктами господарювання області.

 • Ярмарок „Смаки Регіонів” у Великопольському воєводстві Республіки Польща

29 вересня - 01 жовтня 2018 року, м. Познань

Ярмарок Смаки Регіонів - фестиваль споживачів і прихильників традиційних страв. приготованих за старовинними рецептами. Виставлятимуться польські регіони, які на своїх площах презентуватимуть виробництво вин. пекарень, кондитерських, сиру та м’яса і іншу регіональну

продукцію.

 • Активізувати роботу у напрямку транскордонного співробітництва.

І серпня 2018 року розпочато набір заявок на Другий конкурс проектів в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Європейського Інструменту Сусідства „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” за тематичною ціллю Спадщина (природна, культурна та історична).

Конкурс відкрито для мікро-проектів (мало бюджетні 20-60 тис. Євро) та спрямовано на не інвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв’язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи.

Кінцевий термін подання проектних заявок на конкурс - 31 жовтня 2018р.

Проектні «явки полаються англійського мовою Семінари щодо умов конкурсу будуть проводитись у другій половині серпня та протягом вересня.