Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …,яка проживає за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…., …, який проживає за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…., встановлено, що …. бажає подарувати 1/2 частину квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…. на ім’я ….
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…. належить на праві приватної спільної часткової власності …, …. на підставі декларації про готовність об’єкта до експлуатації, виданої 31.10.2016р., серії ТП, №142163051668. Неповнолітня дитина ., ....2004р.н., має право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв… на ім’я …., де неповнолітня дитина …, ….2004р.н., має право користування житловим приміщенням.
2. Зобов’язати … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв….
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.