Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору міни нежитлового приміщення від імені малолітньої дитини

 

При розгляді заяв та відповідних документів гр…., яка зареєстрована за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…., встановлено, що заявниця бажає здійснити міну нежитлового приміщення за адресою: м. Тернопіль, вул…. на квартиру за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…., житловий будинок за адресою: вул…., с….. Тернопільського району Тернопільської області, земельну ділянку, площею 0,0289, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с…. Тернопільського району Тернопільської області, земельну ділянку, площею 0,07, для ведення селянського господарства за адресою: с…. Тернопільського району Тернопільської області.

Нежитлове приміщення за адресою: м. Тернопіль, вул….. належить на праві приватної власності малолітній дитині …, ….2006р.н., на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом, посвідченого 16.04.2016р. Першою тернопільською державною нотаріальною конторою за реєстром №675.

Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр…. дозвіл на укладання договору міни нежитлового приміщення за адресою: м. Тернопіль, вул…. на квартиру за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…., житловий будинок за адресою: вул…, с…. Тернопільського району Тернопільської області, земельну ділянку, площею 0,0289, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с….. Тернопільського району Тернопільської області, земельну ділянку, площею 0,07, для ведення селянського господарства за адресою: с….. Тернопільського району Тернопільської області від імені малолітньої дитини …, …2006р.н.

2.Зобов’язати гр…. забезпечити дитину … квартирою за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…., житловим будинком за адресою: вул…., с…. Тернопільського району Тернопільської області, земельною ділянкою, площею 0,0289, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с…. Тернопільського району Тернопільської області, земельною ділянкою, площею 0,07, для ведення селянського господарства за адресою: с…. Тернопільського району Тернопільської області на праві власності.

Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на майно пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей до 01.11.2018р.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.