Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я неповнолітньої дитини

 

При розгляді заяв та відповідних документів гр…., яка проживає за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…., гр…., який проживає за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…., встановлено, що гр…. бажає подарувати 1/2 частину квартири за адресою: м. Тернопіль, пр…., кв… на ім’я неповнолітньої дитини …, ….2002р.н.

Квартира за адресою: м. Тернопіль, пр…., кв… належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 07.05.2018р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Костецьким Ю.Г. за реєстром №2357.

Керуючись ч.ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати … дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, пр…., кв… на ім’я неповнолітньої дитини …, ….2002р.н.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.