Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де діти мають право користування житловим приміщенням

 

При розгляді заяв та відповідних документів гр…., гр…., які проживають за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…., встановлено, що гр….. бажає подарувати квартиру за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…. на ім’я гр…..

Квартира за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв….. належить на праві приватної власності гр….. на підставі свідоцтва про право на спадщину, посвідченого 05.10.2016р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу за реєстром №3293. Діти …, ….2001р.н., …, ….2010р.н., …, ….2010р.н., мають право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.ч.2,3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дітей …, …, …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр….. дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…. на ім’я гр…., де діти …, ….2001р.н., …, …2010р.н., …, ….2010р.н., мають право користування житловим приміщенням..

2.Зобов’язати гр…., гр…. зберегти за дітьми …, …, .. житло на праві користування за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…..

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.