Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я неповнолітньої дитини

 

При розгляді заяв та відповідних документів гр…., яка проживає за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…., гр…., який проживає за адресою: м. Тернопіль, вул…., встановлено, що гр…., гр…. бажають подарувати свої частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…. на ім’я неповнолітньої дитини …, ….2004р.н.

Квартира за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…. належить на праві приватної спільної часткової власності …, … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 16.01.2007р. відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 13.12.2006р. №463.

Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр…., гр…. дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв….. на ім’я неповнолітньої дитини …, …2004р.н.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.