Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про організацію літнього відпочинку учнів закладів освіти у таборі з денним перебуванням на базі ТНВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30»

 

На виконання ст.5 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Міністра освіти і науки України від 28.04.2017 року №662 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підпорядкованих органам управління освітою», комплексної міської Програми «Здоров‘я тернополян» на 2016-2018 роки, з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей в літній період 2018 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Організувати табір відпочинку з денним перебуванням для учнів закладів освіти на базі Тернопільського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області в період з 04 червня по 23 серпня 2018 року.

2.Директору Тернопільського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» (О.І. Ярмолик) створити дітям безпечні умови перебування, забезпечити їм охорону життя і здоров’я, особистого майна, медичного обслуговування, змістовного дозвілля, харчування.

3.Начальнику управління освіти і науки (О.П.Похиляк) підготувати списки педагогів, які будуть забезпечувати супровід дітей у таборі.

4.Начальнику управління транспорту, комунікації та зв’язку (І.Г. Мединський), директору КП «Автошкола «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради (М.Т.Сновида) забезпечити транспорт для підвозу дітей у заклад.

5.Начальнику управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту (М.М. Круть) долучити міський центр фізичного здоров’я населення до організації дозвілля дітей табору.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.