Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про оголошення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі

 

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 №1342, рішення міської ради від 30.06.2015р. № 6/60/27 «Про місцеві податки і збори» (із змінами), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити конкурс з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі згідно з додатком (додається).

2.Конкурсному комітету з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі до 30 червня 2018 року провести конкурс з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку:

3.1.Спільно з відділом зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації опублікувати оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

3.2.Забезпечити прийом та зберігання конвертів з документами на участь в конкурсі з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в м. Тернополі.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.