Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про проведення конкурсу

 

Враховуючи закінчення терміну дії Договору №04 з організації забезпечення паркування транспортних засобів в місті Тернополі від 02.07.2015р., з метою належної організації паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування в м. Тернополі, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Правилами паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 №1342, рішенням міської ради від 30.06.2015р. № 6/60/27 «Про місцеві податки і збори» (із змінами), виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Провести конкурс з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі на майданчику для платного паркування на вул. Оболоня.

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку забезпечити підготовку необхідних документів для проведення конкурсу, вказаному в п.1 даного рішення.

3.Внести зміни в другий абзац п.2.3 розділу 2 додатку до рішення виконавчого комітету від 13.06.2012р. №978 та викласти його в наступній редакції: «До складу конкурсного комітету входять представники організатора а також (за їх згодою) представники уповноваженого підрозділу Національної поліції в Тернопільській області, представник громадської організації, депутати Тернопільської міської ради».

4.Затвердити об’єкт конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі згідно з додатком (додається).

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.