Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про встановлення цін (тарифів) на послуги

 

Розглянувши розрахунки цін (тарифів) спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» на ритуальні послуги, які враховують підвищення вартості паливно-мастильних, сировини і інших матеріалів, ріст мінімальної заробітної плати, наданням якісних ритуальних послуг на рівні нормативних, дотримання і виконання норм трудового законодавства та колективного договору, беззбиткової діяльності підприємства, впровадження інвестиційних проектів, спрямованих на забезпечення розвитку надання послуг, підтримки споруд і техніки в належному стані, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про поховання та похоронну справу», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Рішення виконавчого комітету міської ради від 22 квітня 2015 року №345 «Про встановлення цін (тарифів) на ритуальні послуги» вважати таким, що втратило чинність.

2.Встановити спеціалізованому комунальному підприємству «Ритуальна служба» тарифи на ритуальні послуги, згідно з додатком, (додається).

3.Ціни (тарифи) на ритуальні послуги і предмети ритуальної належності не передбачені в додатку до даного рішення, встановлюються відповідно до чинного законодавства.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати рішення в засобах масової інформації.

5.Рішення набирає чинності через 15 днів після його опублікування в засобах масової інформації.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.