Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітніх дітей

 

При розгляді заяв та відповідних документів …, який зареєстрований за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…., …., яка зареєстрована за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…., встановлено, що … бажає подарувати квартиру за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…. на ім’я малолітніх дітей …, ….2009р.н., …, ….2012р.н., в рівних частках.

Квартира за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…. належить на праві приватної власності … на підставі договору дарування, посвідченого 14.05.2012р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Василевич О.О. за реєстром №924. Малолітні діти …, …. мають право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дітей …, …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати …, …. дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…. на ім’я малолітніх дітей …, ….2009р.н., …, ….2012р.н., в рівних частках.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.