Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін і доповнень в рішення виконавчого комітету міської ради від 31.05.2017 року № 365 «Про обсяг регіонального замовлення»

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та враховуючи звернення директора Технічного коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя Калушки В.П. та укладення договору від 04.04.2018 р. «Про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти» із ТзОВ «ДібраТерра» з умовою учня, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни та доповнення в рішення виконавчого комітету міської ради від 31.05.2017 року № 365 «Про обсяг регіонального замовлення», виклавши додаток 3 до рішення в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Зміни викладені в п. 1 даного рішення застосовуються до регіонального замовлення на другий семестр 2017-2018 навчального року.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.