Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

 

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу конструктивних елементів частини огорожі, самовільно влаштованої гр. Глова Віктором Івановичем на землях комунальної власності міста, за адресою вул. С.Будного (навпроти авторинку «Мотор») 15-ти денний термін з дня прийняття рішення.

2.Постійно діючій робочій групі повідомити гр. Глову Віктора Івановича про можливість самостійного демонтажу конструктивних елементів частини огорожі, вказаної в п.1 даного рішення, та приведення огородження земельної ділянки кад. номер 6125286700:01:001:1821 у відповідність до документів на право користування земельною ділянкою, в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», фірмі «Тернопільбудінвестзамовник», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу конструктивних елементів огорожі.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

4.1.Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались конструктивні елементи огорожі, до належного стану.

4.2.Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

5.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих елементів огорожі Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.

6.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

7.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

8.Визначити, що повернення демонтованих конструктивних елементів огорожі здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.