Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Микулинецькій

 

З метою завершення робіт, розпочатих у 2016р., з капітального ремонту вул. Микулинецької, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю «Техно – Буд – Центр»:

1.1. частково перекрити рух автотранспорту на ділянці вул. Микулинецької від транспортної розв’язки на вул. Об’їзній в напрямку зупинки громадського транспорту «Тубдиспансер» з 19.04.2018р. по 04.05.2018р. для проведення робіт з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття проїзної частини (почергово до осі дороги).

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в 2016р. відділом превентивної діяльності Головного Управління національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню патрульної поліції в Тернопільській області ДПП забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час часткового перекриття ділянки вул. Микулинецької внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.