Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Миру

 

З метою завершення робіт, розпочатих у 2017р., з капітального ремонту підпірної стінки на вул. Миру, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю «ТОМ-ІнвестБуд»:

1.1. Частково перекрити рух автотранспорту на ділянці вул. Миру від будинку №13 до будинку №12 навпроти Храму Перенесення Мощей Святого Миколая з 19.04.2018р. по 31.07.2018р. для проведення робіт з капітального ремонту.

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху.

2.Управлінню патрульної поліції в Тернопільській області ДПП забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час часткового перекриття ділянки вул. Миру внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.