Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в оренду нежитлового приміщення в Комунальному некомерційному підприємстві «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»

 

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення сесії міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення Державній установі «Тернопільське медичне об»єднання Міністерства внутрішніх справ України по Тернопільській області» нежитлове приміщення в комунальному некомерційному підприємстві «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги», згідно з додатком (додається).

2.Комунальному некомерційному підприємству «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку.

4.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.