Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини

 

При розгляді заяв та відповідних документів …, …, які зареєстровані за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…., встановлено, що … бажає подарувати квартиру за адресою: м. Тернопіль, вул…., кв…. на ім’я малолітньої дитини …, ….2012р.н.

Квартира належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 23.10.2007 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Березій З.А. за реєстром №11802. Малолітня дитина …, ….2012р.н., має право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м. Тернопіль вул…, кв…. на ім’я малолітньої дитини …, ….2012р.н.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.