Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в оренду майна комунальної власності

 

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду суб’єктам підприємницької діяльності майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Дочірньому підприємству «Сервіс ТЕТ» комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради укласти договори оренди на майно, вказане в пункті 1 даного рішення.

3.Зобов’язати орендарів, вказаних в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання та реконструкції приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно – правовими актами України.

4.Комунальному підприємству «Земельно-кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунок місячного розміру плати за землю суб’єктам підприємницької діяльності, вказаним в додатку до даного рішення, а орендарям провести оплату за її виготовлення згідно виставленого рахунку.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.