Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про звільнення від обов’язків піклувальника над неповнолітньою дитиною

 

При розгляді заяви піклувальника гр. …, яка проживає за адресою: м. Тернопіль, вул…. кв…. та відповідних документів стосовно звільнення її від обов’язків піклувальника над неповнолітньою дитиною …, …р.н., встановлено, що неповнолітня дитина … перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Золочівської районної державної адміністрації Львівської області. Розпорядженням голови Золочівської районної державної адміністрації Львівської області від 28.12.2010 року №656 …, …р.н., надано статус дитини-сироти. Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 28.02.2011 року № 237 встановлено опіку над малолітньою дитиною і призначено опікуна гр….. …не може виконувати обов’язки піклувальника над дитиною-сиротою …, …р.н., у зв’язку з виїздом за кордон на довготривалий час.

Керуючись ст.ст.250, 251 Сімейного кодексу України, ст.6 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.49 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 02.02.2018р. №26, захищаючи інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Звільнити гр…., …р.н., від обов’язків піклувальника над неповнолітньою дитиною …, …р.н.

2.Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 28.02.2011 року №237 «Про встановлення опіки над малолітньою дитиною» вважати таким, що втратило чинність.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.