Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договорів виділення часток, дарування частин квартири, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

 

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка проживає за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…., встановлено, що …. бажає подарувати частину квартири за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…. на ім’я …

Квартира належить на праві приватної спільної сумісної власності …, …, …, … на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого 22.12.2000 року міським бюро технічної інвентаризації (м. Тернополя) згідно із розпорядженням органу приватизації №32965, свідоцтва про право на спадщину, посвідченого 23.01.2018р. Першою тернопільською державною нотаріальною конторою за реєстром №2-94. Неповнолітня дитина …, …р.н., має право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати …, …, …, …. дозвіл на укладання договору про визначення часток в приватній спільній сумісній власності нерухомого майна за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…., де неповнолітня дитина …, …р.н.., має право користування житловим приміщенням.

2.Надати … дозвіл на укладання договору дарування частин квартири за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…. на ім’я …., де неповнолітня дитина …, ….р.н.., має право користування житловим приміщенням.

3.Зобов’язати … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м. Тернопіль, бульв…., кв…..

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.