Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового будинку, де діти мають право користування житловим приміщенням

 

При розгляді заяв та відповідних документів гр…., яка зареєстрована за адресою: м. Тернопіль, вул…., гр…., який зареєстрований за адресою: с.Коцюбинці Гусятинського району Тернопільської області, встановлено, що заявники бажають здійснити поділ житлового будинку за адресою: м. Тернопіль, вул…..

Житловий будинок належить на праві приватної спільної часткової власності гр…., гр…. на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 18.07.2006р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Мартюк Л.О. за реєстром №5519, договору дарування, посвідченого 05.12.2016р. приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Савкою В.І. за реєстром №2108. Діти …, …р.н., …, …р.н., мають право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.ч.2,3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866, захищаючи житлові інтереси дітей …, …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр…., гр…. дозвіл на укладання договору про поділ житлового будинку за адресою: м. Тернопіль вул…., де діти …, …р.н., …, …р.н., мають право користування житловим приміщенням.

2.Зобов’язати …, … зберегти за дітьми .., … житло на праві користування за адресою: м. Тернопіль, вул….

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.