Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016р. №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», постановами Кабінету Міністрів України «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» від 13.04.2011р. №466, «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» від 13.04.2011р., виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 13.04.2016р. №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі», а саме:

- Включити адміністративну послугу А-27-06 Внесення змін до дозволу на виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) наслідками, (розташованих в межах міста Тернополя).

- Включити адміністративну послугу А-27-07 Анулювання дозволу на виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) наслідками, (розташованих в межах міста Тернополя).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.В. Остапчук, заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань управління якістю І.С. Хімейчука.