Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії

Рішення втратило чинність  відповідно до рішення ВК від 28.11.2018р. №917

Розглянувши подані товариством з обмеженою відповідальністю «Тернопільтепло» розрахунки, підготовлені відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись Законом України «Про теплопостачання» відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення тарифної комісії, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільтепло», тариф на виробництво теплової енергії на рівні 1 230,23 грн за 1 Гкал (без ПДВ);

2.Встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільтепло» структуру тарифу на виробництво теплової енергії (додається).

3.Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування в засобах масової інформації.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. В.Стемковського.