Про Тернопільську міську раду

Дата: 12 березня 2018

Тернопільська міська рада (ТМР) – орган місцевого самоврядування у місті Тернополі.

Голова Тернопільської міської ради: Надал Сергій Віталійович

Секретар ради: Шумада Віктор Володимирович

Рада складається з 42 депутатів.

 

***

Тернопільська міська рада розміщена у п’ятьох  корпусах:

Детальніше місце знаходження виконавчих органів, графік їх роботи, функції та повноваження можна дізнатися  у рубриці «Виконавчі органи ради»

 

Адреса для надсилання кореспонденції, звернень та інформаційних запитів: 46000, м.Тернопіль, вул. Листопадова,6, +38 (0352) 40-41-26, e-mail: ternopil_rada@ukr.net

***

Основні завдання місцевого самоврядування:

Відповідно до цих завдань визначаються і функції місцевого самоврядування, під якими розуміють основні напрямки діяльності територіальних громад, органів місцевого самоврядування по вирішенню завдань місцевого самоврядування

Найважливішими з них є:

Повноваження та функції органу місцевого самоврядування визначені відповідно до положень Європейської хартії про місцеве самоврядування, та встановлюються Конституцією України і Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та іншими правовими актами.

Місія органів місцевого самоврядування м. Тернополя: представництво та захист законних прав та інтересів кожного мешканця міста; побудова відносин між органами місцевого самоврядування та мешканцями територіальної громади на засадах взаємної відповідальності та подальше впровадження ефективної моделі місцевого самоврядування для забезпечення результативного виконання завдань із задоволення потреб та очікувань мешканців міста.

Нормативно-правові засади діяльності. Порядок діяльності міської ради, її органів і посадових осіб здійснюється на підставі Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади м.Тернополя, Регламентом міської ради та іншими нормативно-правовими актами.