Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Протокольні доручення

Міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Доручити відділу реєстрації проживання особи управління державної реєстрації Тернопільської міської ради сформувати електронний банк даних дітей шкільного та дошкільного віку Тернопільської МТГ до 01.05.2019р.
2.Управлінню освіти разом із в.о. старост Тернопільської МТГ вивчити питання щодо можливості навчання у школах міста Тернополя учнів 10-11 класів, які проживають у населених пунктах, які приєднались до Тернопільської МТГ, і мають бажання навчатись у школах міста, з 01.09.2019 року надати їм таку можливість, забезпечивши їх підвіз шкільними автобусами, які належать ТМТГ.
3.Доручити управлінню житлово–комунального господарства, благоустрою та екології до 01.06.2019р. доопрацювати діючі правила благоустрою м.Тернополя відповідно до вимог чинного законодавства.
4.Доручити управлінню житлово–комунального господарства, благоустрою та екології підготувати та направити листи до ВАТ «Тернопільобленерго» та Тернопільського міського РЕМу щодо здійснення підключення електроенергії для тимчасових споруд суб’єктам господарювання при наявності документів на землю (або договорів сервітутів) і паспортів прив’язки та оперативного здійснення відключення електроенергії при наявності рішення виконавчого комітету про демонтаж або відсутності документів на землю (або договорів сервітутів) і паспортів прив’язки.
5.Доручити управлінню житлово–комунального господарства, благоустрою та екології завершити роботу щодо від’єднання від систем централізованого опалення та гарячого водопостачання громадян, які зазначені в попередньому рішенні міської ради.