Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1154га для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою вул. Сімовича,1, об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «В. Сімовича,1»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «В. Сімовича,1», керуючись ст.12,92,120,123 Земельного кодексу України, Законами України „Про землеустрій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «В.Сімовича,1» (код єдрпоу 35883185) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею до 0,1154га для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою вул. Сімовича,1.
2. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «В.Сімовича,1» в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування