Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025га за адресою вул.Тбіліська, 7 гр.Білинській О.І.

Розглянувши звернення гр.Білинської Оксани Ізидорівни, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити гр.Білинській Оксані Ізидорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул. Тбіліська, 7.
2. Передати гр.Білинській Оксані Ізидорівні (РНОКПП ______________) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:13:009:0157) площею 0,0025га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Тбіліська, 7.
3. Зобов’язати гр.Білинську Оксану Ізидорівну:
3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції гаража.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.

Поіменне голосування