Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0561га за адресою вул.Петриківська,___ гр.Деркач О.В.

Розглянувши звернення гр.Деркач Орисі Василівни, керуючись ст.12, 40, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Рішення міської ради від 15.12.2017р. №7/21/90 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0561га за адресою вул.Петриківська,___ гр.Нищоті О.Є., Дудинець І.Є.» - вважати таким, що втратило чинність.
2. Дати дозвіл гр.Деркач Орисі Василівні (рнокпп ______________) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0561га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Петриківська,___.
3. Зобов’язати гр.Деркач Орисю Василівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування