Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0191га за адресою вул.І.Котляревського,___ гр.Любович О.О.

Розглянувши звернення гр.Любович Оксани Олександрівни, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Рішення сесії Тернопільської міської ради від 21.09.2013 року №6/37/13 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0176га за адресою вул.І.Котляревського,12 гр.Любович О.О.» - вважати таким, що втратило чинність.
2. Дати дозвіл гр.Любович Оксані Олександрівні (рнокпп ______________) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0191га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.І.Котляревського,___.
3. Зобов'язати гр.Любович Оксану Олександрівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування