Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га за адресою вул.Микулинецька-бічна гр.Журавлю С. Б.

Розглянувши звернення гр.Журавля Сергія Богдановича, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 122, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити гр.Журавлю Сергію Богдановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Микулинецька-бічна.
2. Припинити право користування товариству з обмеженою відповідальністю «Агропромислова база» (код ЄДРПОУ 14053322) частиною земельної ділянки площею 0,0041 га за адресою вул.Микулинецька-бічна,10, враховуючи письмову згоду землекористувача.
3. Передати гр.Журавлю Сергію Богдановичу (РНОКПП ______________) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:11:002:0150) площею 0,0100 га для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Микулинецька-бічна.
4. Зобов’язати гр.Журавля Сергія Богдановича:
4.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
4.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
4.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
4.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість реконструкції індивідуального гаража.
5. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Агропромислова база» в двомісячний термін внести зміни у земельно-облікову документацію у встановленому законодавством порядку.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.

Поіменне голосування