Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про прийняття майна в комунальну власність міста Тернополя

Розглянувши рішення Зборівської районної ради від 17.12.2018р. №595 «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району бюджетних установ та їх майна у комунальну власність Тернопільської міської ради», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», висновки постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Прийняти у комунальну власність Тернопільської міської ради бюджетні установи та їх майно відповідно до рішення Зборівської районної ради від 17.12.2018р. №595 «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району бюджетних установ та їх майна у комунальну власність Тернопільської міської ради».
2.Виконавчому комітету міської ради, спільно з Зборівською районною радою, провести прийняття - передачу вказаних у п.1. рішення бюджетних установ, їх майна в порядку, визначеному чинним законодавством та затвердити відповідні акти.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування