Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про договори земельних сервітутів щодо розміщення тимчасових споруд

Керуючись ст.12 Земельного кодексу України, ст.28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, ст.401 Цивільного кодексу України, Наказом Мінрегіонбуду від 21.10.2011р. №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», враховуючи висновки постійної комісії з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Договори про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасових споруд, укладені із суб’єктами господарської діяльності, які розмістили тимчасові споруди на газонах, тротуарах, в охоронних зонах інженерних комунікаціях, зупинках громадського транспорту та ближче, ніж 50 м до загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів - поновленню не підлягають.
2. Управлінню містобудування, архітектури та кадастру розробити комплексну схему розташування тимчасових споруд на території міста до 1 квітня 2019 року.
3. Припинити укладення договорів особистих строкових сервітутів для розміщення тимчасових споруд до затвердження комплексної схеми зазначеної в п.2 даного рішення.

Поіменне голосування