Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про продаж у власність земельної ділянки площею 0,4931га під будівництво та обслуговування будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за адресою вул.Микулинецька на земельних торгах у формі аукціону

Керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону», Земельним кодексом України, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Продати у власність земельну ділянку несільськогосподарського призначення (кад. номер 6110100000:09:004:0135) площею 0,4931га на земельних торгах у формі аукціону під будівництво та обслуговування будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за адресою вул.Микулинецька.
2.Затвердити:
2.1.Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, визначену для продажу на земельних торгах (аукціоні) у власність площею 0,4931га під будівництво та обслуговування будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за адресою вул.Микулинецька.
2.2.Стартову ціну продажу земельної ділянки площею 0,4931га на земельних торгах у формі аукціону під будівництво та обслуговування будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за адресою вул.Микулинецька в розмірі 2138278,84грн. (Два мільйони сто тридцять вісім тисяч двісті сімдесят вісім гривень 84 копійки).
2.3.Затвердити умови договору купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,4931га під будівництво та обслуговування будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за адресою вул.Микулинецька (додається)
3.Виконавчому комітету опублікувати на сайті Тернопільської міської ради та в засобах масової інформації офіційне повідомлення про проведення земельних торгів (аукціону).
4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Остапчук В.О. та постійну комісію міської ради з питань містобудування.

Поіменне голосування