Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 3,2га для влаштування спеціального майданчика (стоянки) для зберігання транспортних засобів за адресою вул. Бережанська комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Масив»

Розглянувши звернення комунального підприємства Тернопільської міської ради «Масив», керуючись ст.12,92,122,123 Земельного кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісій міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Масив» (код ЄДРПОУ 37306642) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, за рахунок земель, які перебувають в користуванні управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, площею до 3,2га для влаштування спеціального майданчика (стоянки) для зберігання транспортних засобів за адресою вул. Бережанська.
2. Зобов’язати комунальне підприємство Тернопільської міської ради «Масив» в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування