Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в безоплатне користування майна комунальної власності міста

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Тернопільського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати в безоплатне користування (позичку) Тернопільському обласному соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування частину приміщення першого поверху, загальною площею 209,7кв.м. за адресою вул. М. Карпенка,16 для облаштування під соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, терміном на 10 років.
2. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради внести зміни до договору безоплатного користування згідно п.1. даного рішення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.

Поіменне голосування