Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в безоплатне користування майна комунальної власності

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісій міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, з гуманітарних питань, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Продовжити термін дії договорів позички (безоплатного користування) майна комунальної власності терміном по 31.12.2019 року установам, громадським організаціям, об’єднанням, згідно з додатком 1.
2. Продовжити термін дії договорів позички (безоплатного користування) майна комунальної власності терміном на тридцять п’ять місяців установам, організаціям, згідно з додатком 2( додатки додаються).
3.Користувачам, вказаним в п.1, 2 даного рішення, в 10-денний термін з моменту прийняття рішення звернутися в комунальне підприємство «Земельно-кадастрове бюро» щодо виготовлення довідок про грошову оцінку земельної ділянки і розрахунку місячного розміру плати за землю та провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, з гуманітарних питань.

Поіменне голосування