Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, з гуманітарних питань, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Надати в позичку (безоплатне користування) нежитлове приміщення комунальної установи Будинок культури «Пронятин» загальною площею 38,6 кв.м., в т.ч. площею спільного користування 8,7 кв.м. за адресою: м.Тернопіль, вул.Мирна, 43 комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» до 31.12.2020 р. для організації роботи лікаря загальної практики сімейної медицини.
2. Директору комунальної установи Будинок культури «Пронятин» в місячний термін укласти договір позички (безоплатного користування) нежитловим приміщенням комунальної власності відповідно до п.1 даного рішення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, з гуманітарних питань.

Поіменне голосування