Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в безоплатне користування майна комунальної власності

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» від 30.10.2018 р. №154/02-07, з метою забезпечення розвитку фізичної культури і спорту інвалідів на регіональному рівні, проведення відповідних заходів з фізичної культури і спорту інвалідів та їх фізкультурно-спортивної реабілітації та враховуючи рішення постійних комісій міської ради з гуманітарних питань, з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Надати в безоплатне користування нежитлове приміщення комунального підприємства «Тернопільский центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» за адресою м. Тернопіль, проспект Злуки, 45 Тернопільському регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» загальною площею 245, 5 кв. м терміном на 12 місяців.
2. Директору комунального підприємства «Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» укласти договір надання в безоплатне користування майна, що належить до комунальної власності міста, з Тернопільським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з гуманітарних питань, з економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування