Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в безоплатне користування приміщень

Розглянувши звернення Комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр медико-соціальної експертизи», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рішення постійних комісій міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв»язку, контроль за використанням комунального майна, зовнішніх зв»язків, підприємницької діяльності,захисту прав споживачів та туризму, з гуманітарних питань, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Продовжити термін дії договорів позички (безоплатного користування) на нежитлові приміщення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та Комунального некомерційного підприємства «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» Комунальній установі Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр медико-соціальної експертизи» для роботи із людьми з обмеженими можливостями, згідно з додатком (додається), терміном по 31.12.2020р.
2. Головним лікарям Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та Комунального некомерційного підприємства «Тернопільської комунальної міської лікарні №2», укласти договори позички (безоплатного користування).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв»язку, контроль за використанням комунального майна, зовнішніх зв»язків, підприємницької діяльності,захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування