Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в безоплатне користування приміщень

Розглянувши звернення Товариства Червоного Хреста, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рішення постійних комісій міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв»язку, контроль за використанням комунального майна, зовнішніх зв»язків, підприємницької діяльності,захисту прав споживачів та туризму, з гуманітарних питань, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Продовжити термін дії договору позички (безоплатного користування) на нежитлове приміщення Комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» Тернопільській міській організації Товариству Червоного Хреста терміном по 31.12.2020р., згідно з додатком (додається).
2.Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги», укласти договір позички (безоплатного користування).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв»язку, контроль за використанням комунального майна, зовнішніх зв»язків, підприємницької діяльності,захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування