Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 16.12.2016р. № 7/13/12 «Про затвердження Програми попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної і техногенної безпеки на території м. Тернополя на 2017-2019 роки»

З метою удосконалення роботи та попередження надзвичайних ситуацій, забезпечення пожежної і техногенної безпеки на території Тернопільської міської територіальної громади, покращення фінансування у даній галузі, керуючись ст.89 Бюджетного Кодексу України, п. 22 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Кодексу цивільного захисту України , враховуючи висновки постійних комісій міської ради житлово-комунального господарства, екології надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності, з питань бюджету та фінансів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни в назву Програми і викласти в наступній редакції «Програма попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної та техногенної безпеки громади на 2017-2019 роки».
2.Внести зміни і доповнення до рішення міської ради від 16.12.2016р. № 7/13/12 « Про затвердження Програми попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної і техногенної безпеки на території м. Тернополя на 2017-2019 роки»:
2.1 По тексту Програми слова «місто (м.) Тернопіль» у відповідних відмінках читати «Тернопільська міська територіальна громада» у відповідних відмінках.
2.2. в Розділ 1 «Паспорт Програми» внести зміни:
- пункти 5-6 доповнити словами «Комунальна установа - місцева пожежна команда м. Тернополя».
2.3. в Розділі 4 «Обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсяги та джерела фінансування, строки та етапи виконання Програми» таблицю “Ресурсне забезпечення» викласти в новій редакції, згідно з додатком 1 .
2.4. в Розділі 6 «Напрями діяльності та заходи Програми»:
- доповнити пунктом 17, згідно з додатком 2 (додаються).
- пункт 4. Покращення матеріально – технічного стану (придбання спеціального одягу, медичного обладнання та медичних препаратів, спорядження та аварійно-рятувального обладнання, утримання аварійно-рятувальної техніки (закупівля запчастин)) в розділі «міський бюджет» в рядку 2019 рік: замість цифри «400,0» читати: «800,0».
- пункт 5. Покращення матеріально – технічного стану (придбання паливно – мастильних матеріалів на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних робіт) в розділі «міський бюджет» в рядку 2019 рік: замість цифри «300,0» читати: «600,0».
- пункт 6. Покращення матеріально – технічного стану (доукомплектування сучасним технічним аварійно-рятувальним обладнанням для надання допомоги постраждалому населенню при опиленні під завалами будівель, споруд), а саме: гідравлічне та пневматичне рятувальне обладнання для розбирання різного типу конструкцій; пристрій для відшукування людей під завалами (тепловізор).
В розділі «міський бюджет» в рядку 2019 рік: замість цифри «50,0» читати: «350,0».
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності.

Поіменне голосування