Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін в рішення міської ради від 11.11.2015р. №7/1/5 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради та заступників міського голови»

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни в рішення міської ради від 11.11.2015р. №7/1/5 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради та заступників міського голови», а саме доповнити його:
10. Туткалюк Ольга Миколаївна – виконуюча обов’язки старости у с.Кобзарівка, с. Вертелка;
11. Кузьма Ольга Іванівна – виконуюча обов’язки старости у с.Курівці;
12. Корнутяк Володимир Михайлович – виконуючий обов’язки старости у с.Малашівці, с.Іванківці;
13. Татарин Богдан Андрійович – виконуючий обов’язки старости у с.Чернихів, с.Глядки,с. Плесківці
2.Внести зміни в рішення міської ради від 11.11.2015р. №7/1/6 «Про кількісний склад виконавчого комітету міської ради», а саме замість цифри «9» читати «13».
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

Поіменне голосування