Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0730га за адресою вул. Підгірна,_ гр.Кіянчуку В.В.

 

Розглянувши звернення гр.Кіянчука Володимира Володимировича, керуючись ст.12, 20, 123 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Кіянчуку Володимиру Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0730га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Підгірна,_.

2.Дозволити гр.Кіянчуку Володимиру Володимировичу (рнокпп _) змінити цільове призначення земельної ділянки (кад.номер 6110100000:01:004:0199) площею 0,0730га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Підгірна,_.

3.Віднести земельну ділянку вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати гр.Кіянчука Володимира Володимировича здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування