Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0400га за адресою вул. Микулинецька гр. Рібун С.М.

 

Розглянувши звернення гр.Рібун Світлани Михайлівни, керуючись ст.12,20,186 - 1 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Рібун Світлані Михайлівні (рнокпп_) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0400га, яка перебуває у приватній власності, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою вул. Микулинецька.

2.Дозволити гр.Рібун Світлані Михайлівні (рнокпп _) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0400га (кад. номер 6110100000:10:002:0106) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою вул. Микулинецька.

3.Віднести земельну ділянку, вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати гр.Рібун Світлану Михайлівну в двохмісячний термін здійснити державну реєстрацію зміни цільового призначення земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування