Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,8365га за адресою вул. Федьковича, 7 ТОВ «Тернопільський завод безалкогольних напоїв»

 

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільський завод безалкогольних напоїв», керуючись ст.12,20,92,123,124,186 - 1 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільський завод безалкогольних напоїв» (код єдрпоу 05506492) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,8365га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та багаторівневим паркінгом за адресою вул. Федьковича, 7.

2.Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільський завод безалкогольних напоїв» (код єдрпоу 05506492) змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,8365га (кад. номер 6110100000:12:008:0028) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та багаторівневим паркінгом за адресою вул. Федьковича, 7.

3.Віднести земельну ділянку, вказану в п.2, до земель житлової та громадської забудови.

4.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільський завод безалкогольних напоїв» в двохмісячний термін здійснити державну реєстрацію зміни цільового призначення земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.

Поіменне голосування