Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0996га за адресою вул. Чумацька,_ гр.Починку Б.Й.

 

Розглянувши звернення гр.Починка Богдана Йосиповича, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Пункт 1 додатку до рішення міської ради від 06.07.2012р. №6/22/124 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки в м. Тернополі (гр.Починок Б.Й. та інші) – вважати таким, що втратив чинність.

2.Дати дозвіл гр.Починку Богдану Йосиповичу (рнокпп _) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0996га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Чумацька,_.

3.Зобов’язати гр.Починка Богдана Йосиповича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування