Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0679га за адресою пров.Цегельний гр.Чурі А.В.

 

Розглянувши звернення гр.Чури Андрія Володимировича, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Рішення сесії міської ради від 24.10.2017р. №7/19/100 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0679га за адресою пров.Цегельний гр.Гаврилюку Р.С.» - вважати таким, що втратило чинність.

2.Дати дозвіл гр.Чурі Андрію Володимировичу (рнокпп) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0679га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою пров.Цегельний.

3.Зобов’язати гр.Чуру Андрія Володимировича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування