Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1315га адресою вул. Доли, 3, 5 управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради

 

Розглянувши звернення управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради, керуючись ст. 12, 123, 124 Земельного Кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради (код єдрпоу 37519833) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1315га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування нежитлових будівель за адресою вул. Доли, 3, 5.

2.Рішення міської ради від 18.08.2015р. №6/61/98 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0127га за адресою вул. Доли,3 управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради» та п.8 рішення міської ради від 19.08.2016 р. №7/11/126 «Про внесення змін в рішення міської ради» - вважати такими, що втратили чинність.

3.Зобов’язати управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зазначеної в п. 1 даного рішення на розгляд міської ради.

Поіменне голосування